ECTACO Polska | Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VT (Multi) - Anobic - Tłumacze Elektroniczne

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

ECTACO Polska | Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VT (Multi)

Tłumacz Anobic* > Anobic VT

Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub zamówienia prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego

lub zadzwoń: tel. 513 553 665

 
Tłumacz kieszonkowy Anobic VT
 
   
 Tłumacz mowy Anobic VT

Tłumacz mowy Anobic VT

Tłumacz kieszonkowy Anobic VT - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 40+ języki, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem ludzi napotykanych podczas podróży dookoła całego świata.

Brak w magazynie
1,249.00 zł Dodaj


Producent: Anobic Langauge Alliance
Kategoria: Tłumacz mowy
Języki: Chiński Mandaryński, Angielski, Japoński, Rosyjski, Francuski ,Francuski(Kanada), Polski, Duński, Niemiecki, Arabski, Fiński, Koreański, Holenderski, Czeski, Rumuński, Portugalski, Portugalski (Brazylia), Japoński,
Szwedzki ,Tajski, Grecki, Hiszpański, Węgierski ,Włoski, Chiński Kantoński...

Wymowa: Chiński Mandaryński, Angielski, Japoński, Rosyjski, Francuski, Francuski(Kanada), Polski, Duński, Niemiecki, Arabski, Fiński, Koreański, Holenderski, Czeski, Rumuński, Portugalski, Portugalski (Brazylia), Japoński,

Szwedzki ,Tajski, Grecki, Hiszpański, Węgierski ,Włoski, Chiński Kantoński...
Klawiatura: ekranowa 

LCD: ekran dotykowy 2,4" (60,0 mm) TFT

SIM: Tak

Internet: 3G, 4G
Wi-Fi: 802.11b/g/n
Karta MicroSD: obsługuje do 32 GB
USB: MicroUSB 2.0
Wejście: 100V - 240V

Zasilanie: Litowo-polimerowa, wielokrotnego ładowania, dołączana do zestawu.(1350 mAh)
Wymiary: 129 x 59,2 x 12,6 mm
Waga: 133 g

OS: Android 6.0

Dostępność

CENA: 1249,00 


tel. 510 405 464 - Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Galeria obrazów

_____________________________________________________

Tłumacz kieszonkowy - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 40+ języki Anonic VT, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem ludzi napotykanych podczas podróży dookoła całego świata. Czy chętnie podróżujesz i odkrywasz nowe miejsca? Czy potrzebujesz przetłumaczyć dany język? Na pewno pamiętasz nieprzyjemne sytuacje, które miały miejsce z powodu bariery językowej. Nigdy więcej! Tłumacz Anonic VT  zawierający do 40+ niesamowitych języków, ułatwi ci komunikację za granicą. Dzięki temu wyjątkowemu narzędziu językowemu na całym świecie czekają na Ciebie nowe możliwości! Przeznaczone jest dla wszystkich, niezależnie od tego, czy są to dzieci, czy osoby starsze, które z pewnością docenią łatwą obsługę tłumacza. Tłumacz jest do kupienia w naszym sklepie internetowym w doskonałej cenie w stosunku do jego szerokiego zastosowania - Bezpłatne tłumaczenia dla wszystkich.Jak to działa?

Anobic VT jest wyposażony we wbudowany 2,4-calowy ekran dotykowy LCD oraz podwójny system wysokiej jakości głośników i mikrofonów. Jeden mikrofon i głośnik znajdują się w przedniej części urządzenia, dzięki czemu możesz mówić w swoim własnym języku, a człowiek obok ciebie (obcokrajowiec) natychmiast usłyszy tłumaczenie na swój język.

Jeśli chcesz przetłumaczyć tekst lub słowa na inny język, po prostu naciśnij i przytrzymaj niebieski  przycisk mikrofonu i zwolnij go po zakończeniu komunikatu głosowego (tekstu). W ciągu 1-2 sekund tłumacz przetłumaczy twoją wiadomość w postaci tekstu wyświetlanego na ekranie, wiadomość ta zostanie również odtworzona w formie audio. Jeśli chcesz przetłumaczyć, co mówi druga osoba, po prostu naciśnij i przytrzymaj czerwony przycisk mikrofonu i zwolnij go ponownie po zakończeniu wiadomości. Cały proces jest niesamowicie prosty.

Tłumacz kieszonkowy może rozpoznać twój głos, a następnie przetłumaczyć go w czasie rzeczywistym na wiele języków, co czyni go doskonałym narzędziem językowym w podróży, samokształceniu, biznesie lub podczas zakupów. Przekłada twoje słowa od razu i sprawia, że ​​czujesz się tak, jakbyś komunikował się bezpośrednio z inną osobą. Dzięki praktycznemu rozmiarowi mini jest bardzo łatwy do przenoszenia, można go włożyć do kieszeni, torebki itp. Działa na bardzo prostej i intuicyjnej zasadzie. Wystarczy, że przytrzymasz klawisz dotykowy na urządzeniu, gdy wypowiadasz słowa, następnie go zwolnisz, a urządzenie natychmiast przetłumaczy wypowiedziane zdanie. Z 40+ językami w kieszeni podróżowanie po świecie bez żadnego stresu i komplikacji gwarantowane, dosłownie.

Zestaw zawiera:
  • Anobic VT
  • Kabel USB
  • Ładowarkę
  • Instrukcja w języku polskim

Anobic VT zawdzięcza swoją dokładność i niezawodność stałemu połączeniu z internetem. Wygoda i precyzja sprawiają, że podróże zagraniczne są jeszcze spokojniejsze i łatwiejsze. Oprogramowanie urządzenia jest stale ulepszane, a aktualizację oprogramowania instaluje się automatycznie i zawsze bezpłatnie.
 

Reklama Scanmarker Air

______________________________________________________

Skaner Scanmarker
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego