Tablet do nauki języków Symfony - Blog ECTACO PL - Słowniki electroniczne Anobic - Tłumacze Elektroniczne Anobic

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Tablet do nauki języków Symfony Pro

Opublikowany przez ectaco w Tablet do nauki języków Symfony · 8/1/2017 08:13:00
Tags: TabletdonaukijęzykówSymfonyPro
 Tablet Symfony Pro wyposażony jest w mnóstwo aplikacji do nauki języków obcych. Dzięki nim możesz nauczyć się angielskiego, niemieckiego lub francuskiego od podstaw. Dzięki Tablet Symfony Pro możesz teraz swobodnie mówić, co tylko chcesz, i być zrozumianym. Urządzenie wielkości 8" wystarczająco inteligentne, aby przetłumaczyć co chcesz, gdzie chcesz i kiedy tylko chcesz.

Tłumacz mowy i całych zdań:

Wystarczy wypowiedzieć lub wpisać dowolne zdanie, a urządzenie przetłumaczy je na język docelowy, a dzięki zaawansowanej technologii również wypowie. Tablet Symfony Pro na pewno przyda się w podróży, na spotkaniach biznesowych, lub w pracy za granicą. Dzięki niemu przełamiesz wszelkie bariery językowe. Tłumaczenie całych zdań działa niezależnie, to funkcja rozpoznawania mowy dostępna jest jedynie dzięki połączeniu z Internetem przez sieć Wi-Fi. 

Interaktywny Kurs Językowy:

Language Teacher jest w pełni interaktywnym kursem językowym, który w sposób realistyczny odwzorowuje różnorakie sytuacje językowe. Pozwala zgłębić wiedzę o języku obcym, dostosowując tempo pracy do potrzeb użytkownika. 

Każdy z 4 poziomów zawiera szczegółowo opracowane lekcje dotyczące:

  • Alfabetu 
  • Słownictwa 
  • Zwrotów 
  • Konwersacji 

  • Każdy z poziomów wyposażony jest w zaawansowany system rozpoznawania mowy, który dzięki szczegółowej analizie błędów, każdorazowo oceni wymowę oraz poprawi ją. Ponadto, można zawsze bez jakichkolwiek ograniczeń wrócić do wybranej lekcji i ponownie rozpocząć proces uczenia się.     Dostawa
    Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego