Angielsko<->Polski elektroniczny Słownik i Tłumacz Całych Zdań Anobic TL2PL (X3) - Anobic - Tłumacze Elektroniczne

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Angielsko<->Polski elektroniczny Słownik i Tłumacz Całych Zdań Anobic TL2PL (X3)

Tłumacz Anobic* > TL

Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub zamówienia prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego

lub zadzwoń: tel. 513 553 665

 
Angielsko<->Polski elektroniczny Słownik i Tłumacz Całych Zdań Anobic TL2PL
   
   

 
 Tłumacz Anubic TL2 PL

Tłumacz Anubic TL2 PL

Angielsko<->Polski tłumacz mowy i całych zdań Anubic TL2PL

Dostępny natychmiast
1,450.00 zł Dodaj

Producent: Anobic Langauge Alliance

Kategoria: Mówiący - Angielski, Polski
Języki: 

Zasób słów: ponad 1,250,000 wyrazów.
Wymowa:  Odczyt syntezatora mowy w słowniku języku polskim i angielskim; Naturalna wymowa w rozmówkach angielsko-polskich.

Słownik główny: Polsko->Angelski, Angelsko->Polski.

Kolorowy ekran (4.5") dotykowy, IPS TFT

Bluetooth® 4.0
Klawiatura ekranowa z głosowym wprowadzaniem tekstu.

1 GB pamięć operacyjna, 8 GB pamięć zewnętrzna 
Obsługa kart microSD i microSDHC: do 32 GB.
System: 
Android 6.0

2 aparaty: tylny i przedni.
Wymiary: 136x67x11 mm
.
Waga: 182 g.
Zasilanie:
Litowo-poli
merowa 
bateria 1800 mAh, wielokrotnego ładowania, dołączana do zestawu.

Połączenie z komputerem: Tak


tel. 510 405 464 - Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Galeria obrazów

_____________________________________________________

Dzięki Anobic TL2PL(DX3) możesz teraz swobodnie mówić, co tylko chcesz, i być zrozumianym. Urządzenie wielkości dłoni wystarczająco inteligentne, aby przetłumaczyć co chcesz, gdzie chcesz i kiedy tylko chcesz. To właśnie ponad 20 lata badań oraz rozwijania nowych technologii pozwoliły firmie Anobic Langauge Alliance na stworzenie tego niesamowitego tłumacza elektronicznego. Anobic TL2PL(DX3) jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem. Elegancka i lekka konstrukcja (ok. 180 gram) mieści się w kieszeni a olśniewający 4,5-calowy wyświetlacz zapewnia niesamowitą jakość obrazu.


Ty mówiłeś, a my słuchaliśmy. Wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów jest dewizą firmy Anobic Langauge Alliance. Dlatego też stworzenie niezależnego urządzenia z opcją swobodnego tłumaczenia, jakim jest Anobic TL2PL(DX3)  było zwieńczeniem wielu lat pracy oraz nieustannych badań prowadzonych pod kątem wdrażania innowacyjnych technologii. Dzięki Anobic TL2PL(DX3) wystarczy, że wypowiesz zdanie w języku angielskim, a urządzenie automatycznie przetłumaczy je na język polski (lub odwrotnie). Anobic TL2PL(DX3) można wykorzystać w wielu sytuacjach, począwszy od spotkań zarządu a kończąc na spotkaniu z wymarzoną dziewczyną, ponieważ nie tylko łamie bariery językowe, ale po prostu niszczy je! 

Główne zalety:

• Tłumacz mowy
• Tłumacz foto: Tłumaczy tekstu z obrazu.
• Wytrzymała bateria: Zdecydowanie najdłużej działający smartfon jakiego miałeś.

Świetne wykonanie:

Anobic TL2PL(DX3) to jedyny smartfon tej klasy, który jest całkowicie wodoodporny i wstrząsoodporny. Możesz wrzucić urządzenie do akwarium, a i tak będzie działało bez problemu.

Natychmiastowe tłumaczenie:

Dla wielu podróżujących bariera językowa jest największym problemem. Dzięki Anobic TL2PL(DX3) nie musisz się już więcej o to martwić. Wystarczy, że powiesz, czego potrzebujesz, a Anobic TL2PL(DX3) to przetłumaczy! Możesz również wpisać dowolne zdanie za pomocą klawiatury dotykowej, a także otrzymasz tłumaczenie. Ponadto, Anobic TL2PL(DX3) wyposażony jest w rozmówki głosowe zawierające ponad 14000 najpopularniejszych zwrotów wypowiadanych przez lektora.

TŁUMACZENIE CAŁEGO TESKTU.


Wystarczy wpisać interesujące Cię zdanie i przetłumaczyć je w dwie strony za naciśnięciem jednego przycisku, a nasz unikalny system, dzięki zastosowanej najnowocześniejszej syntezie mowy, dodatkowo wymówi je dla Ciebie w języku angielskim lub polskim! 


Tłumacz mowy.

Po prostu powiedz to co chcesz do mikrofonu, a aplikacja automatycznie przetłumaczy to co powiedziałeś i głośno przeczyta tłumaczenie. Osoba, z którą rozmawiasz, może wtedy odpowiedzieć w swoim języku, a aplikacja przetłumaczy jej wypowiedź na Twój język i głośno wymówi. Tłumaczenie głosowe jest możliwe zarówno po podłączeniu  Anobic TL2PL(DX3) do internetu (Wi-Fi) , jak i bez internetu


Funkcje Słownika.


Obszerny i całkowicie dwukierunkowy słownik Angielsko-Polski/Polsko-Angielski składający się z ponad 1,200,000 wyrazów oraz zwrotów.


 • Kompletne tłumaczenia z częściami mowy, rodzajami, komentarzami gramatycznymi, transkrypcjami oraz przykładami

 • Zaawansowana synteza mowy TTS, umożliwiająca wymowę jakiekolwiek słowa na głos

 • Płynna wymowa wyrazów angielskich i polskich z zastosowaniem głosu ludzkiego

 • Wielojęzyczne opcje wyświetlania

 • Szybkie kopiowanie i tłumaczenie (przetłumacz wyraz wybrany z innej aplikacji za jednym kliknięciem)

 • Zaawansowane Pole Wyszukiwania odnajdzie każde słowo pasujące do sekwencji wprowadzonych symboli

 • Funkcja Historii wyświetli i pozwoli wybrać wcześniej wprowadzone wyrazy.


Funkcje Rozmówek.


 • 14,000 najczęściej używanyh z wrotów
 • Autentyczny ludzki głos narracji dla obu języków
 • Łatwe poruszanie się po 15 obszarach tematycznych
 • Zaawansowany system rozpoznawania mowy do obsługi głosowej
 • Szybkie wyszukiwanie przy użyciu słów kluczowych


Mówiący słownik "Świat języków".


Ponad 180 źródłowych i docelowych językach (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, rosyjski, chiński, japoński, koreański, polski, czeski, słowacki, węgierski, rumuński, bułgarski, grecki, turecki, hebrajski, arabski). Słownik ten ma funkcję "cross translation", czyli możliwość tłumaczenia słów z dowolnego języka na inny język. Technologii mowy TTS dla 39 różnych języków.


Tłumacz ANOBIC TL2PL (DX3) też ma wszystkie klasyczne funkcje. Należą do nich, np:

  

• Galeria, Aparat, mapy, ustawienia, telefon.
• Książka adresowa, poczta e-mail, notatki, dyktafon.
• Muzyka, filmy, gry, e-książki.
• Kalkulator, kalendarz, zegar, Google Play.

Wideo kursy języka angielskiego.


Duolingo.

Najlepszy nowy sposób nauki języka. Nauka z Duolingo jest ciekawa i uzależniająca. Zdobywaj punkty za poprawne odpowiedzi, sprawdź się w zadaniach na czas i gromadź punkty doświadczenia. Niewielkich rozmiarów lekcję są efektywne, co potwierdza to badanie.Memrise.

Kursy: W Memrise mamy dostęp do ponad 300 tysięcy różnorodnych kursów w ponad 200 językach i ponad 4 milionów memów. Są one podzielone na kursy językowe oraz pozostałe. Żeby mieć dostęp do materiałów, należy założyć darmowe konto (rejestracja przy pomocy Google+, Facebooka lub e-maila). Co więcej, kursy można pobrać do odczytu w offline. 

Nauka: Nauka w aplikacji polega na stopniowym opanowywaniu materiału. Najpierw więc zostaniemy zapoznani z kilkoma słówkami potrzebnymi do rozwiązania zagadek, a następnie system wplecie je w kolejno zadawane pytania. Wraz z powiększającą się bazą zagadnień będzie coraz trudniej, zwłaszcza że pytania generowane są losowo. Przy nauce bardzo pomocne mogą być memy, które w formie obrazków przedstawiają nam wizualizacje danych zagadnień. Memy mogą mieć być poważne lub żartobliwe, celem ich jest skuteczne powiązanie z danym materiałem i budowanie skojarzeń. W aplikacji znajdziemy filmy z udziałem native speakerów oraz ćwiczenia działające na aspekty pamięci (Nauka poprzez Bodźce Wzrokowe, Powtarzanie i Umacnianie Wiedzy, Szybka Powtórka i inne). 

WiFi Map 

WiFi Map to słynna aplikacja udostępniająca gigantyczną mapę przeszło 2 milionów hotspotów wi-fi w Europie, Ameryce, Azji i nie tylko. Co więcej, aplikacja udostępnia nam też hasła do tych hotspotów. Jej baza danych budowana jest przez samych użytkowników i każdy może dodać do niej nowe informacje; dodawać hotspoty do ulubionych czy zgłaszać problemy takie, jak brak wi-fi czy nieprawidłowe hasło. Program dostępny jest m.in. na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android.

Reklama

______________________________________________________

Skaner Scanmarker
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego